Розетка подвійна, Videx Binera, White, без заземлення, IP20, 16A, 118 x 86 мм (VF-BNSK2-W)
Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
| Напряжение | 250 V |
| Размеры | 120мм х 81мм |
| Тип монтажа | Встроенный |
| Сила тока | 16А |
| Серия | BINERA |
| Степень защиты | IP20 |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Заземление | - |
| Модификация | Двойная |
| Количество во внутреннем коробе | 10шт |
| Материалы | Поликарбонат, полиамид (монтажная часть), фосфористая бронза (материал контактов) |
| Гарантийный срок | 3 года |
| Количество в коробе | 80шт |
| Артикул | VF-BNSK2-W |
| RJ-12 | не задано |
| RJ-45 | не задано |
| Вага упаковки | 9 г |
| Вид захисту | не задано |
| Виробник | VIDEX |
| Кількість портів | не задано |
| Категорія | не задано |
| Тип | Розетка |
| Тип установки | не задано |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.