Акустична система Genius SoundBar 100 USB Black (31730024400)
Міні SoundBar з ефектом звук навколо
Звук, як у кінотеатріUSB SoundBar 100 має чітке, чарівне звучання, для того, щоб ви насолоджувалися звуком.
Ультракомпактний дизайнКомпактний дизайн заощаджує місце та прикрашає ваш робочий простір.
Потужний звукВідмінна якість звуку
Звук не спотворюється при великій гучності і досить потужний для великих приміщень.
/p>Легкий у використанні
Підключив і працює від USB - немає необхідності в батарейках або дроті живлення від мережі.
Працює з будь-яким пристроєм з роз'ємом 3.5 мм.
Вбудований контроль гучності для легкого керування
УніверсальнийМоже бути підключено до різних пристроїв .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Акустична система |
| Виробник | Genius |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Моно |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | mini-jack 3.5 mm |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Кількість каналів | 1.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.