Кабельний організатор MOLEX 19" 1U для укладання кабелю, з щіткою (25.A029G)
Забезпечення акуратного укладання комутаційних шнурів є найважливішим елементом будь-якої інсталяції кабельної системи. Профільні продукти компанії Molex Premise Networks призначені для встановлення в 19-дюймовому монтажному шафі або відкритій стійці. Дані вироби поєднують у собі хороші естетичні характеристики з чудовими функціональними можливостями, значно спрощуючи укладання комутаційних шнурів у будь-якому розподільчому пункті протягом усього часу експлуатації кабельної системи.
| Організатор кабельний td> | 1U |
| Заглушки кабельні | 1U |
| Обсяг | 1920 куб. див. |
| Вага | 795 грам |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 120 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Molex |
| Тип | Кабельний організатор |
| Висота ,U | 1 |
| Ширина, (дюйм.) | 19 |
| Тип розміщення | Горизонтальне |
| Форм-фактор | З гребінчастою щіткою |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.