Патч-панель 19" 24xRJ-45 FTP cat. 6, 1U Molex (PID-00182)
Екрановані комутаційні панелі PowerCat 6 містять вбудовані розеткові модулі типу DataGateT із захисною заслінкою і подвійним кольоровим позначенням IDC-контактів (розкладка проводів за схемами 568А і 568В). У конструкції панелі передбачений задній підтримує організатор поличного типу, який забезпечує акуратну подачу лінійних кабелів до розетковим модулів і створює їх механічний захист. Панель містить маркування окремих портів і оконцевателей розеток з контактами IDC.
| Категорія | категорія 6 |
| тип установки | панель 19 " |
| Тип виконання | екранована |
| Обсяг | 6000 куб. см. |
| вага | 1770 р |
| довжина | 500 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 50 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Molex |
| Тип | Патч-панель |
| Тип патч-панелі | Екрановані (FTP/STP) |
| Висота ,U | 1 |
| Ширина, (дюйм.) | 19 |
| Категорія | cat 6 |
| Кількість портів | 24 |
| Кабельний організатор | ні |
| RJ-12 | ні |
| RJ-45 | так |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.