Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW1239TLMP-A-LED (3.6) (DH-HAC-HFW1239TLMP-A-LED (3.6 мм) ))
Матриця 1/2.8” CMOS
Макс. роздільна здатність 1920x1080
Мін. чутливість 0.005 Люкс / F1.6 (колір), 0 Люкс з LED підсвічуванням
Швидкість затвора 1 / 25 - 1 / 100000с
Регулювання по осях Поворот: 0 ° ~ 360 °, Нахил: 0 ° ~ 180 °, Обертання: 0° ~ 360°
Тип підсвічування Видиме світло
Управління підсвічуванням Авто / вручну
Кількість діодів 2
Дальність підсвічування 40 м
Тип об'єктиву Фіксований об'єктив / фіксована діафрагма
Фокусна відстань 3.6 мм
Кріплення об'єктива М12
Апертура F1.6
Кути огляду H: 86.9°, V: 46.3°, D: 103.6°
Відстань фокусування 1.2 м
Виявлення об'єкта 55.2 м > Спостереження за об'єктом 22.1 м
Розпізнавання об'єкта 11 м
Ідентифікація об'єкта 5.5 м
Підтримка дозволів 2МП (1920x1080), 1МП(1280x720)
Частота кадрів (головний потік) CVI: 1 / с, 720 - 50к / с, AHD: 1080p / 720p - 25к / с, TVI: 1080p / 720p - 25к / с, 720 - 50к / с, CVBS: 960H - 25к / с
Регулювання посилення Авто / вручну
Придушення шуму (DNR ) 2D-DNR
Баланс білого Авто / вручну
BLC Підтримується
HLC Підтримується
DWDR Підтримується
Defog Підтримується
Цифрове збільшення 16x > Налаштування зображення Яскравість, контрастність, насиченість
Основні функції обробки Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони)
Відео інтерфейси Вибір відеовиходу CVI / TVI / AHD / CVBS через один порт BNC
Аудіо інтерфейси Вбудований мікрофон > Живлення DC 12 В (±30%)
Потужність що споживається 4.2 Вт
Робоча температура -40° C - +60° C
Вологість <95%
Ступінь захисту IP67 Розміри 198х80х76 мм
Вага 300 г Матеріал Метал + Пластик
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 40 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.