CCTV camera Dahua DH-HAC-HDW1239TP-A-LED (3.6) (DH-HAC-HDW1239TP-A-LED (3.6 mm ))
Матриця 1/2.8” CMOS
Макс. роздільна здатність 1920x1080
Мін. чутливість 0.005 Люкс / F1.6 (колір), 0 Люкс з LED підсвічуванням
Швидкість затвора 1 / 25 - 1 / 100000с
Регулювання по осях Поворот: 0 ° ~ 360 °, Нахил: 0 ° ~ 180 °, Обертання: 0° ~ 360°
Тип підсвічування Видиме світло
Управління підсвічуванням Авто / вручну
Кількість діодів 2
Дальність підсвічування 40 м
Тип об'єктиву Фіксований об'єктив / фіксована діафрагма
Фокусна відстань 3.6 мм
Кріплення об'єктива М12
Апертура F1.6
Кути огляду H: 86.9°, V: 46.3°, D: 103.6°
Відстань фокусування 1.2 м
Виявлення об'єкта 55.2 м > Спостереження за об'єктом 22.1 м
Розпізнавання об'єкта 11 м
Ідентифікація об'єкта 5.5 м
Підтримка дозволів 2МП (1920x1080), 1МП(1280x720)
Частота кадрів (головний потік) CVI: 1 / с, 720 - 50к / с, AHD: 1080p / 720p - 25к / с, TVI: 1080p / 720p - 25к / с, 720 - 50к / с, CVBS: 960H - 25к / с
Регулювання посилення Авто / вручну
Придушення шуму (DNR ) 2D-DNR
Баланс білого Авто / вручну
BLC Підтримується
HLC Підтримується
DWDR Підтримується
Defog Підтримується
Цифрове збільшення 16x
Налаштування зображення Яскравість, контрастність, насиченість
Основні функції обробки Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони)
Відео інтерфейси Вибір відеовиходу CVI / TVI / AHD / CVBS через один порт BNC
Аудіо інтерфейси Вбудований мікрофон
Живлення DC 12 В (±30%)
Потужність 4.2 Вт
Робоча температура -40° C - +60° C
Вологість <95%
Ступінь захисту IP67
Розміри 198х80х76 мм
Вага 300 г Матеріал Метал + Пластик
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 40 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.