Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1200MP (3.6) (DH-HAC-HDW1200M (3.6))
Особливості: 1 / 2.7&apos, - 2 Мп CMOS
25 кадрів / с при роздільній здатності 1080р
Висока швидкість передачі даних на великі відстані
Перемикання у формати HDCVI, CVBS, AHD, TVI
DWDR, День / ніч (ICR), AWB, AGC, BLC, 2DNR
OSD меню, керування по коаксіальному кабелю
Фокусна відстань: 3.6мм
Ік підсвічування 20метрів, Smart IR
IP67, DC12
Підтримка форматів: CVI / TVI / AHD / CVBS
Характеристики: Модель DH-HAC-HDW1200MP-S3A
Камера
Датчик зображення 1 / 2.7&apos, CMOS
Число ефективних пікселів 1920 (H) х 1080 (V)
Система сканування Progressive
Електронний затвор 1 / 25с ~ 1 / 100, 000с
Чутливість 0.02 Люкс / F2.0, (0 Люкс з ІЧ)
Відношення сигнал / шум Понад 65 дБ
Іч-підсвічування до 20 метрів
Управління підсвічуванням Авто / вручну
Ік діоди 12 діодів
Об`єктив
Тип лінзи Фіксований об`єктив / фіксована діафрагма
Тип кріплення вбудований
Фокусна відстань 3.6 мм
Кут огляду 90°
Відстань фокусування 600 мм, 24&apos,
Обертання при монтажі
Поворот / нахил / обертання Поворот: 0 ° ~ 360 °, Нахил: 0 ° ~ 90 °, Обертання: 0° ~ 360°
Відео
Роздільна здатність 1080р (1920х1080)
Частота кадрів 25 кадрів / с – 1080р, 25 / 60 кадрів / с - 720р
Відео вихід 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається)
День / ніч Авто (ICR) / вручну
OSD меню Багатомовне
Режим BLC BLC / HLC / DWDR
WDR DWDR
Регулювання посилення AGC
Придушення шуму 2D
Баланс білого Авто / Ручка
Smart ІЧ Авто / вручну
Загальний
Електроживлення DC12V ±25%
Споживана потужність Макс. 2.8Вт
Виробниче середовище -40° C ~ +60° C / Менш 95% (без конденсації) * Введення в експлуатацію повинне бути здійснене при температурі вище -40° C
Дальність передачі Понад 800 метрів по 75-3 коаксіальному кабелю
Ступінь захисту IP67
Розміри (Ш × Г × В) ф94 x 80 мм
Вага 350г
Матеріал Метал
| Производитель | DAHUA |
| Гарантийный срок ,мес. | 12 |
| Состояние | Новое |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.