Екран моторизований настінний 125 "(16: 9) 276,9Х155 ,, ELECTRIC 125XH, ELECTRIC125X (ELECTRIC125XH)
Моторизований настінний екран ідеальний для використання з сучасними висококонтрастними проекторами. Виготовлений з матеріалу MaxWhite. Чорна зворотна сторона матеріалу запобігає проникненню світла. Обладнаний регульованим перемикачем вертикального обмеження для регулювання установок підйому / спуску.
| формат екрану | 16: 9 |
| діагональ | від 100 "до 150" |
| Діагональ проекційного екрану | 125 " |
| матеріал | MaxWhite |
| колір | white |
| пульт ДУ | да |
| Обсяг | 45630 куб. см. |
| вага | 11260 грам |
| довжина | 2700 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 130 мм |
| В наявності | Так |
| Тип | Проекційний екран |
| Виробник | Elite Screens |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.