IP camera Starlight DAHUA DH-IPC-HFW2531SP-S-S2-BE (2.8) Black (DH-IPC-HFW2531SP-S-S2-BE (2.8 mm) ))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1 /2.7"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.008 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 103 °
Кут огляду по вертикалі: 71 °
Підсвічування: IR
Роздільна здатність відео: 2592×1944 @20 к/сек ., 2688×1520 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
вторгнення в периметр
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 5.6 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: чорний Розміри: 166.2 × 70 × 70 мм
Вага: 480 г
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1 /2.7"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.008 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 103 °
Кут огляду по вертикалі: 71 °
Підсвічування: IR
Роздільна здатність відео: 2592×1944 @20 к/сек ., 2688×1520 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
вторгнення в периметр
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 5.6 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: чорний Розміри: 166.2 × 70 × 70 мм
Вага: 480 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | Yes |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.