Акустична система REAL-EL S-215 Black (EL121200002)
Основні характеристики
Формат акустики: 2.0
Тип: стаціонарні
Потужність: 6 Вт
Частотний діапазон: 120 – 19 000 Гц
Роз'єми
Аудіо: mini Jack 3.5 mm
Додатково
Діаметр динаміків:&50 мм
Харчування
Живлення: USB
Фізичні характеристики
Матеріал корпусу: МДФ
Габарити: 145 х 105 х 96 мм Вага: 0.955 кг Колір: чорний
Формат акустики: 2.0
Тип: стаціонарні
Потужність: 6 Вт
Частотний діапазон: 120 – 19 000 Гц
Роз'єми
Аудіо: mini Jack 3.5 mm
Додатково
Діаметр динаміків:&50 мм
Харчування
Живлення: USB
Фізичні характеристики
Матеріал корпусу: МДФ
Габарити: 145 х 105 х 96 мм Вага: 0.955 кг Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Real-El |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.