Кулер для корпуса Titan TFD-7010 M 12 Z (TFD-7010 M12 Z)
Кулер для корпусу TITAN TFD-7010 M 12 Z – чудове рішення для вентиляції корпусу Вашого персонального комп'ютера. Він має діаметр 70 мм і забезпечений захистом від перепадів напруги та перегріву, що сприяє надійній та стабільній роботі пристроїв. І до того ж, він гарантує низький рівень шуму. Кулер для корпусу TITAN TFD-7010 M 12 Z (TFD-7010 M 12 Z) забезпечить ефективне охолодження корпусу, створюючи при цьому умови для стабільної та продуктивної роботи всієї системи. Він використовує підшипник ковзання зі специфічними нарізами на втулці та осі, що здійснюють рециркуляцію змащувальної рідини. Максимальна швидкість обертання вентилятора становить 3500 об/хв. Купуйте кулер для корпусу TITAN TFD-7010 M 12 Z за нашою вигідною ціною і він гарантує Вам якісну роботу та довгий термін служби .
| В наявності | Так |
| Повітрянний струм | 21.33 CFM |
| Розмір | 70 х 70 х 10 мм |
| Тиск | 0.08 мм H2O |
| Тип підшипника | Z-axis |
| Рівень шуму | 33dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | ні |
| Струм споживання вентиляторами | 0.25 А |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 3500RPM |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3 Вт |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 70 мм |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Titan |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 70 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 3500 |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 33 |
| Розміри, мм | 70x70x10 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 18 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.