Кулер для корпуса Titan TFD-4020M12Z (TFD-4020 M 12 Z)
TITAN TFD-4020M12Z відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
Вся потужність, споживана комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальної потужності може бути замало. Тому для ефективного тепловідведення корпусу обладнають додатковими вентиляторами.
TITAN TFD-4020M12Z - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму та низьким енергоспоживанням. .
Вся потужність, споживана комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальної потужності може бути замало. Тому для ефективного тепловідведення корпусу обладнають додатковими вентиляторами.
TITAN TFD-4020M12Z - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму та низьким енергоспоживанням. .
| В наявності | Так |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 40 мм |
| Повітрянний струм | 4.17 CFM |
| Розмір | 40 х 40 х 20 мм |
| Тиск | 0.09 мм H2O |
| Тип підшипника | Z-bearing - олійною підшипник ковзання |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 50000 ч |
| Рівень шуму | 21dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | ні |
| Струм споживання вентиляторами | 0.08 А |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 5000RPM |
| Енергоспоживання вентиляторів | 0.96 Вт |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Titan |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 40 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 5000 |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 21 |
| Розміри, мм | 40x40x20 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 3 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.