Монітор BENQ SW321C (9H.LJ1LB.QBE)
Модель: SW321C
Діагональ екрану: 32"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 5 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : LED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 20000000 :1
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 27...140 кГц
Частота вертикальної розгортки: 24...76 Гц
Частота оновлення: 60 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.0
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 170 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 747.2 × 448.15 × 77.82 мм
Розміри: 747.2 × 502.25...652.25 × 223.61 мм
Вага (без підставки): 9.1 кг Вага: 13.2 кг Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 32"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 5 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : LED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 20000000 :1
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 27...140 кГц
Частота вертикальної розгортки: 24...76 Гц
Частота оновлення: 60 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.0
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 170 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 747.2 × 448.15 × 77.82 мм
Розміри: 747.2 × 502.25...652.25 × 223.61 мм
Вага (без підставки): 9.1 кг Вага: 13.2 кг Колір рамки: чорний
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х USB Type-C |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Для фотографа/дизайнера |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | HDR 10 |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Модифікація | 9H.LJ1LB.QBE |
| Тип | Монітор |
| Виробник | BenQ |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 32 |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | Більше 30 " |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | LED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.