IP-камера DAHUA DH-IPC-HFW1235SP-W-S2 (2.8)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.197 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 106°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 90°
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V
Макс. Потужність що споживається: 7.2 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30...50 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 164.9×70×125.2 мм
Вага: 431 г
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.197 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 106°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 90°
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V
Макс. Потужність що споживається: 7.2 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30...50 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 164.9×70×125.2 мм
Вага: 431 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове , WiFi |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.