Камера відеоспостереження Imou IPC-L26P (2.8)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спеціалізована
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Тип об'єктива: Монофокальний Фокусна відстань: 2.8 мм Кут огляду по горизонталі: 118 Кут огляду по вертикалі: 63 Підсвічування : IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 10 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Інтерфейс: Wi-Fi
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: вбудований динамік Сирена: 110 дБ Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ Живлення: AC 100-240B
Макс. споживана потужність: 40 Вт Стандарт захисту: IP65 Діапазон робочих температур: -30...50 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 237.2 × 317.3 × 171.8 мм
Вага: 1800 г
Форм-фактор: спеціалізована
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Тип об'єктива: Монофокальний Фокусна відстань: 2.8 мм Кут огляду по горизонталі: 118 Кут огляду по вертикалі: 63 Підсвічування : IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 10 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Інтерфейс: Wi-Fi
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: вбудований динамік Сирена: 110 дБ Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ Живлення: AC 100-240B
Макс. споживана потужність: 40 Вт Стандарт захисту: IP65 Діапазон робочих температур: -30...50 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 237.2 × 317.3 × 171.8 мм
Вага: 1800 г
| В наявності | Так |
| Виробник | imou |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Спеціалізована |
| Тип підключення | Бездротова |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 10 м |
| Захист | IP65 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.