Monitor PHILIPS S-Line 242S1AE/00
Monitor Philips 23.8" 242S1AE/00 IPS Black, 1920x1080, 250 кд/кв.м, 4 мс, D-Sub, DVI, HDMI, DisplayPort, 3хUSB3.0, динамики 2х2 Вт
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) DVI-D |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | For the programmer |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light, Flicker Free, EasyRead |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Modification | 242S1AE/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.