Камера відеоспостереження Aqara ZNSXJ12LM
Опис моделі G2H Aqara G2H HomeKit Secure Video (СH-H01)
IP-камера Aqara має невеликі габарити: 82.4 х
56.5 х 50.5 мм. Розміщений на задній панелі USB-інтерфейс і слот для карти Micro-SD, захований в нижній частині пристрою, виглядає дуже делікатно.
Камера відеоспостереження Aqara G2H може встановлюватися
на стіну, стелю, поверхню меблів. Широкі можливості для моніторингу, дозволять вам тримати під контролем все, що відбувається в кімнаті.
Камера Aqara обладнана інфрачервоним
підсвічуванням і новітньою технологією датчика зображення, яка приблизно на 42% підвищує чутливість і якість картинки в умовах недостатньої освітленості. Aqara G2H має гарну видимість на відстані до 8 м, що дозволить помітити навіть найменші деталі зйомки.
IP-камера спостереження має AI технологію
розпізнавання осіб. Завдяки цій технології камера може швидко виявляти рух, а також визначати саме рух людей, щоб уникнути помилкових спрацьовувань через швидке переміщення домашніх тварин.
Якщо в помешканні нікого немає і камера
виявила рух, вона активує автоматичний запис 12-секундного відео, яке відправляється власникові пристрою. Від її «погляду» важко вислизнути, оскільки вона має досить широкий кут огляду - до 140º, а також підтримує запис відео в форматі Full HD 1080p.
Камера Aqara G2H підтримує безліч різних варіантів
зберігання інформації. Зокрема, підтримка локальних карт пам"яті Micro SD до 32 ГБ. Також можлива опція збереження інформації в хмарному сховищі. Aqara G2H повністю підтримує протокол HomeKit Secure Video, включаючи end-to-end шифрування. Камера пройшла сертифікацію Apple Homekit, що підтверджує її високу безпеку і якісну інтеграцію з іншими продуктами Apple.
* Для роботи інтеграції з Apple HomeKit необхідна
наявність Home Pod, Apple TV або iPad в мережі Wi-Fi, а також підписка на iCloud з більш ніж 200 ГБ вільного місця.
За рахунок магнітної поворотної платформи
кріплення камери може здійснюватися на горизонтальну або вертикальну металеву поверхню. Додатково в комплекті є металева пластина з клейкою стрічкою, яка використовується для кріплення на стіни або стелю.
Вбудований в камеру всенаправлений мікрофон
з шумопоглинанням і відстанню захоплення до 5 метрів допоможе організувати двосторонній голосовий зв"язок з членами вашої родини. Максимальна гучність звуку вбудованого динаміка - 85 децибел, що дозволяє використовувати камеру в якості джерела звукових сповіщень і сигналізації
| В наявності | Так |
| Виробник | Aqara |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Кубічна |
| Тип підключення | Бездротова |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.9" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 8 м |
| Захист | IP20 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.