Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1027G0-L (2.8)
2 Мп відеокамера з підсвічуванням, Матриця: 1/2.8" Progressive Scan CMOS, Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG, Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 107°), Чутливість: 0.001 Люкс/F1.0, Запис: 1920x1080, 1280х720 - 25 к/с, Функції: ROI, 3D-DNR, BLC, HLC, день/ніч, Підсвічування до 30м, IP67, DC 12В/3.6Вт, PoE (802.3af), Ф68х65x1
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.