Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2T45G0P-I (1.68)
4 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням, Матриця: 1 / 2.7&apos, progressive scan CMOS, Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG, Об'єктив: f=1.68 мм (кут огляду 180°), 0 F:0 , 0 Люкс з ІЧ, Запис: 4Мп / 3Мп / 1080р / 720р - 25 к / с, Функції: Детектор осіб, відео аналітика, WDR (120dB), день / ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC, ІК до 6, / 7Вт, PoE(802.3af), ф105x278 мм, 570 г Матриця 1 / 2.7” Progressive scan CMOS
Макс. роздільна здатність 2688 x 1520
мін. чутливість Колір: 0.028 Люкс (F2.0 AGC on), 0 Люкс з ІЧ
Швидкість затвора 1/3с-1/100,000с
Повільна витримка затвора Підтримується
Режим день/ніч ІЧ фільтр (ICR)
Регулювання по осях Поворот: 0 ° ~ 360 °, Нахил: 0 ° ~ 90 °, обертання: 0 ° ~ 360 °
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 20 м
Тип об'єктиву Фіксований
Фокусна відстань 1.68 мм
Кріплення об'єктиву М12
Апертура F2.0
Кути огляду H: 180 °, V: 101 °, D: 180 °
Відео компресія H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG
Кількість потоків 2 потоки
Підтримка дозволів 4МП (2560х1440), 3МП (2304x1296), 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x852)
Частота кадрів (головний потік) 4Мп – 25к/с, 3Мп – 25к/с, 1080р/720р – 25к/с
Частота кадрів (дод. потік) D1 – 25к/c, VGA – 25к/с, CIF – 25к/с
Відео бітрейт 32 Кбіт/с - 16 Mбіт/с
Придушення шуму (DNR) 3D DNR
BLC Підтримується
HLC Підтримується
WDR 120 дБ
ROI 1 фіксована область для основного потоку та підтоку
Налаштування зображення Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість настроюються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером
Ethernet RJ45 10M/100M
Мережеві протоколи TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS
Сумісність ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK
Метод зберігання NAS, Локальний ПК, Micro SD карта
Підтримка браузерів IE8+, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11
Програмне забезпечення iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500
Користувачі / рівні До 32 користувачів. 3 рівня: адміністратор, оператор та користувач
Мережевий інтерфейс 1 RJ-45 (10М / 100М)
Локальне сховище micro SD до 256 Гб
Кнопка скидання Підтримується
Перетин лінії Підтримується
Вторгнення в область Підтримується
Вхід та вихід з регіону Підтримується
Залишені / зниклі предмети Підтримується
Виявлення зміни кадру Підтримується
Виявлення осіб Підтримується
Живлення DC 12В ±25%
PoE PoE (802.3af)(Class 3)
Потужність споживання DC 12В: 0,6 А, 7.2Вт, PoE: (802.3af, 37-57 В), 0.3A - 0.2A, max. 8.7Вт
Робоча температура -30 ° C - +60 ° C
Вологість <95%
Розміри Ф 105 х 278 мм
Вага 570 г
Матеріал Метал
Термін гарантії 24 міс.
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 1.68 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 20 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.