Принтер чеків Epson TM-T20III ethernet, black (C31CH51012)
POS-принтер TM-T20III Ethernet + USB від компанії Epson - це швидкісний термопринтер з високими показниками надійності, набором стандартної комплектації та функціональності, що відповідає вимогам сертифіката Energy Star в галузі енергозбереження, призначений для друку чеків. Пристрій оснащений Ethernet-інтерфейсом за замовчуванням і має можливість підключення USB інтерфейсом типу В, активується за допомогою налаштувань в меню. Функція автоматичного зменшення кількості паперу зменшує верхнє та нижнє поля, ширину подачі рядка та висоту штрих-коду, забезпечуючи гнучкий друк чеків. Відстежує та контролює кількість паперу. Витрати на папір мінімізовано завдяки друку верхнього логотипу наступного чека перед обрізанням, тому верхнє поле додатково зменшується на 12 мм. E pson TM-T20III дозволяє налагодити швидке та ефективне обслуговування клієнтів та має низьку вартість володіння, що дає можливість суттєво економити на технічному обслуговуванні.
Модель призначена для інтеграції в POS-системи підприємств сфери торгівлі, обслуговування та громадського харчування. Рішення забезпечує ефективний друк платіжних документів та гнучко інтегрується із системами автоматизації. За середнього напрацювання на відмову (MTBF) 360 000 годин і термін служби механізму 15000000 рядків ви можете покластися на TM-T20III в середовищах друку великих обсягів.
| В наявності | Так |
| Виробник | Epson |
| Тип | Принтер |
| Максимальна швидкість друку | 250 мм / с |
| Розмір шрифту | A: 12 x 24 точок |
| Діаметр витратного матеріалу | 83 мм |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Автообрізка чека | Часткова |
| Можливість підключення грошового ящика | 2 ящика |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Вага упаковки | 2 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.