Монітор PHILIPS B-Line 345B1C/00 (3
Модель: B-Line 345B1C/00
Діагональ екрану: 34"
Максимальна роздільна здатність: 3440 × 1440
Співвідношення сторін: 21:9 Тип матриці: VA
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Максимальна кількість кольорів:&n ;16.7 млн.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...160 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Частота оновлення: 100 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 4 × USB 3.0
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...30 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 34 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 807 × 367 × 110 мм
Розміри: 807 × 601 × 250 мм
Вага (без підставки): 7.62 кг Вага: 11.32 кг Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 34"
Максимальна роздільна здатність: 3440 × 1440
Співвідношення сторін: 21:9 Тип матриці: VA
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Максимальна кількість кольорів:&n ;16.7 млн.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...160 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Частота оновлення: 100 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 4 × USB 3.0
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...30 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 34 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 807 × 367 × 110 мм
Розміри: 807 × 601 × 250 мм
Вага (без підставки): 7.62 кг Вага: 11.32 кг Колір рамки: чорний
| Технології покращення зображення | Low Blue Light, Flicker Free, SmartImage, EasyRead, Picture-By-Picture, SmartContrast, Picture-In-Picture |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х USB Type-C |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | З вигнутим екраном |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 300 кд/м 2 |
| Модифікація | 345B1C/00 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Philips |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 34 |
| Роздільна здатність екрану | 3440х1440 |
| Тип матриці | VA |
| Діагональ екрану, дюймів | Більше 30 " |
| Підтримка 3D | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.