IP-камера DAHUA DH-IPC-HFW2831TP-ZAS-S2 (2.7-13.5)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлосила: f/1.5
Світлочутливість: 0.008 люкс
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Кут огляд по горизонталі: 113 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 60 м
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @15 к/сек., 2688×1520 @ 25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265 H.264 MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (ком пенсація яскравого засвітлення) Аудіовхід: 1 вхід Аудіовиход: 1 вихід Тривожні входи/виходи: 1/1 Сирена: відсутній
> Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M14
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 9.9 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур:-30...60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 90.4 × 244.1 мм
Вага: 880 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлосила: f/1.5
Світлочутливість: 0.008 люкс
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Кут огляд по горизонталі: 113 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 60 м
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @15 к/сек., 2688×1520 @ 25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265 H.264 MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (ком пенсація яскравого засвітлення) Аудіовхід: 1 вхід Аудіовиход: 1 вихід Тривожні входи/виходи: 1/1 Сирена: відсутній
> Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M14
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 9.9 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур:-30...60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 90.4 × 244.1 мм
Вага: 880 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.7 – 13.5 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 60 м |
| Захист | IP67 |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.