Кулер для корпуса Titan TFD-9225L12Z (TFD-9225 L 12 Z)
Вся потужність, що споживається комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальної потужності може бути замало. Тому для ефективного тепловідведення корпусу обладнають додатковими вентиляторами.
TITAN TFD-9225L12Z - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням.
TITAN TFD-9225L12Z відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно чистих матеріалів .
| В наявності | Так |
| Повітрянний струм | 36.23 CFM |
| Розмір | 92 х 92 х 25 мм |
| Тиск | 1.524 мм H2O |
| Тип підшипника | Z-bearing - олійною підшипник ковзання |
| Рівень шуму | 17 дБ |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Струм споживання вентиляторами | 0.16 А |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800RPM |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.92 Вт |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Titan |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 92 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 1800 |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 28 |
| Розміри, мм | 92x92x25 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.