Акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU)
Потужний звук, вражаюче освітлення та неймовірна потужність піднімають цю колонку над землею. Слухайте свої улюблені плейлисти будь-де, чи то вдома, чи на танцювальних вечірках на пляжі. Насолоджуйтесь гучними звуками вечірки з фірмовим звуком JBL потужністю 240 Вт та синхронізованим світловим шоу у ритмі бітів. Просто вставте вилку в розетку і веселіться всю ніч або слухайте від батареї до 18 годин. Почніть вечірку з JBL Party Box 310. Легендарний звук JBL Знайдіть свій ритм з потужним звуком JBL Pro Sound потужністю 240 Вт. У приміщенні або на вулиці JBL PartyBox 310 забезпечує чіткі високі частоти, чисті середні частоти та важкі баси — з функцією Bass Boost, щоб добре провести час усю ніч.
Синхронізоване світлове шоу
Освітіть вечірку за допомогою динамічного світлового дисплея, який синхронізується з музикою та засліплює ваших гостей. Вибирайте з безлічі попередньо встановлених шаблонів і дозволяйте кольорам переходити в гармонію з музикою, поки ви зосереджуєтеся на мелодіях. від DJ консолі до зони відпочинку під деревами. Змінюйте пісні, змінюйте світлове шоу, керуйте функціями караоке та багато іншого — і все це одним пальцем.
Беріть із собою куди завгодно
Завдяки телескопічній ручці та вбудованим колесам з плавним ходом можна проводити вечірку з патіо до парку — і де завгодно. Від танцювальної вечірки у саду до басейну? Будь ласка. JBL PartyBox 310 має бризкозахищений корпус IPX4, що означає, що музику можна відтворювати під дощем та на сонці. Він також сумісний з більшістю стійок для динаміків, тому його можна підняти для кращої видимості та кращого звуку. (Штатив у комплект не входить ).
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Акустична система |
| Виробник | JBL |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | Bluetooth |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 240 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | USB |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Акумулятор |
| Вага упаковки | 19.48 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.