Монітор PHILIPS 275E2FAE/00
Модель: 275E2FAE/00
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Технологія адаптивного оновлення екрану : AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...144 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Частота оновлення: 75 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
2 × HDMI Аудіороз'єми: вихід
комбінований
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 614 × 354 × 38 мм
Розміри: 614 × 475 × 234 мм
Вага (без підставки): 3.43 кг Вага: 5.23 кг Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Технологія адаптивного оновлення екрану : AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...144 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Частота оновлення: 75 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
2 × HDMI Аудіороз'єми: вихід
комбінований
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 614 × 354 × 38 мм
Розміри: 614 × 475 × 234 мм
Вага (без підставки): 3.43 кг Вага: 5.23 кг Колір рамки: чорний
| Інтерфейси і підключення | 1 x Н eadphone |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Регулювання по висоті |
| Тип монітора | Для відеомонтажу |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 350 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Low Blue Light, Flicker Free, EasyRead, SmartImage Game |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Модифікація | 275E2FAE/00 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Philips |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.