MP 402SPF MONO A4 MFP (417706)
RICOH MP 402SPF - монохромне МФУ формату А4: лазерний копір, мережевий PCL принтер та кольоровий сканер - зі швидкістю друку/копіювання 40 сторінок за хвилину та встановленим однопрохідним двостороннім автоподатчиком оригіналів, факс SuperG3. Кольоровий сенсорний екран діагоналлю 10,1 дюйми. Контролер останнього покоління GWNX, 1200x1200 dpi, 2048 Мб, HDD 320 Gb). PCL5e, PCL6, XPS, Adobe® PostScript® 3™, USB 2.0, Ethernet 10 base-T/100 base-TX/1000 base-T, 52 - 162 г/м², лоток на 500 аркушів + 100 обхідний (максимально 1600). 3 – 10 тис відбитків на місяць. Піково до 150 тис. на місяць. Ресурс 5 років або 600 тис. .
| В наявності | Так |
| Тип | МФУ |
| Виробник | Ricoh |
| Wi-Fi | так |
| USB | так |
| Ethernet | так |
| Швидкість друку | 40 стр. / Хв |
| Максимальна швидкість друку | 40 стор/хв |
| Дозвіл | 1200х1200 |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Джерело живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 1140 ВТ |
| Розміри | 510х476х 483 |
| Розміри | 510х476х 483 |
| Вага | 26 кг |
| Вага | 26 кг |
| Тип | МФУ |
| Колір | Білий |
| Колір | Білий |
| Технологія друку | Лазерна |
| Автообрізка чека | Відсутнє |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Інтерфейси | USB |
| Максимальна ширина друку | 210 мм |
| Тип | МФУ |
| Тип друку | Лазерний друк |
| LPT (Centronics) | ні |
| Тип друку | Лазерний |
| Кольоровість | Монохромний |
| Максимальний формат | A4 |
| Факс | так |
| Дуплекс | так |
| Автоподатчик оригіналів | так |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.