Тонер Cyan iRC5045/ C5051, C-EXV28 TONER CY, 2793B002, Тонеры для цветных принтеров
| Тип витратних матеріалів | тонер |
| колір | Cyan |
| Тип чорнила | кольорові лазерні |
| формат | А3, А4 |
| сумісність | iRC5045 / C5051 |
| Обсяг | 3456 куб. см. |
| вага | 900 грам |
| довжина | 540 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 80 мм |
| В наявності | Так |
| Тип | Тонер |
| Виробник | Canon |
| Колір чорнила | не задано |
| Колір | не задано |
| Сумісність з пристроями бренду | не задано |
| Сумісність | не задано |
| Сумісність з моделями | не задано |
| Для принтера | не задано |
| Сумісність з пристроями бренду | Canon |
| Колір | Cyan |
| Сумісність | не задано |
| Вага упаковки | 0.9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Картридж Canon PG-545/CL-546 MultipackXXL 2xBK+Color (8286B015)
Арт: 8286B015
Код: 823036
Картридж PowerPlant Canon 069H Bk chip, LBP673Cdn (PP-CRG-069H)
Арт: PP-CRG-069H
Код: 692014
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.