IP camera DAHUA DH-IPC-HDW1431T1P-S4 (2.8) (DH-IPC-HDW1431T1P-S4 (2.8 mm ))
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Cubic |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
With this product also bought
Portable SSD TRANSCEND ESD310C 512GB USB3.2 Gen2 (TS512GESD310C)
Art: TS512GESD310C
ID: 647509
Charger BASEUS GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 65W Black w/Type-C to Type-C cable (CCGP120201
Art: CCGP120201
ID: 636898
Controller 2E GAMING CONTR-B ARGB, 6 fans, 3pin fan + 5V 3pin ARGB, 2 pin LED, remote (2E-CONTR-B)
Art: 2E-CONTR-B
ID: 633748
SSD drive MSI Spatium M371 500 GB (S78-440K120-P83) (S78-440K160-P83)
Art: S78-440K160-P83
ID: 619810
Wired mouse V-Track USB, 1200 dpi (OP-530NUS USB (Black))
Art: OP-530NUS USB (Black)
ID: 537504
Battery AA (LR6), alkaline, Videx Excellent Turbo!, 2 pcs , 1.5V, Blister (LR6/AA 2pcs BLISTER CARD)
Art: LR6/AA 2pcs BLISTER CARD
ID: 440049
Cable UGREEN US171 USB AM-Lightning M, 2m, 3A, Nickel Plating ABS Shell White (60749)
Art: 60749
ID: 434311
Cable UGREEN US300 USB 2.0 Type-C M-M, 2m, (20V/5A), (100W) White (60552)
Art: 60552
ID: 434298
See also
IP-камера TP-LINK VIGI C340-W (VIGI C340-W(4mm)) (,VIGI C340-W(4mm))
Art: ,VIGI C340-W(4mm)
ID: 653494
IP-камера TP-LINK VIGI C440-W (VIGI-C440-W4) (VIGI-C440-W4мм) )
Art: VIGI-C440-W4мм
ID: 641651
IP-камера TP-LINK VIGI C340-W (VIGI-C340-W4) (VIGI-C340-W4мм) )
Art: VIGI-C340-W4мм
ID: 641647
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.