Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HFW1800TLP-A (2.8) (DH-HAC-HFW1800TLP-A (2.8 мм) ))
Форм-фактор: направлена
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Роздільна здатність: 8 Мп
Матриця: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.03 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 105 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут огляду по діагоналі: 125 °< Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 80 м
Максимальна роздільна здатність відео: 3840 × 2160
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Розширені функції: приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення )
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Кріплення об'єктива: M12 M12 Живлення: DC 12 Макс. споживана потужність: 6 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40 ... 60 & deg; C Макс. робоча вологість: 95%
Розміри: 198.9 × 80.2 × 76.2 мм
Вага: 280 г
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Роздільна здатність: 8 Мп
Матриця: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.03 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 105 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут огляду по діагоналі: 125 °< Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 80 м
Максимальна роздільна здатність відео: 3840 × 2160
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Розширені функції: приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення )
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Кріплення об'єктива: M12 M12 Живлення: DC 12 Макс. споживана потужність: 6 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40 ... 60 & deg; C Макс. робоча вологість: 95%
Розміри: 198.9 × 80.2 × 76.2 мм
Вага: 280 г
| В наявності | Так |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 80 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.