Камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 (2.8) (DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 (2.8 мм) ))
Купольна 2 мегапіксельна IP відеокамера DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 з LED підсвічуванням. Оптимальне поєднання естетики із компактним форм-фактором. Підійде для таких рішень як резиденції, невеликі магазини та інші малі підприємства. З її допомогою можна контролювати периметр як усередині, так і поза приміщенням.
Камера виконана у форм-факторі Eyeball . Передбачено підтримку PoE (802.3af).
З основних переваг камери - сенсор 1/2.8'' з чутливістю 0.005 лк, максимальна роздільна здатність 2МП ( 1920х1080px ) і швидкість запису 25 кадрів/с, фіксований об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду по горизонталі . Автоматична зміна режиму день/ніч, LED підсвічування з дальністю до 30 метрів .
Хочеться відзначити деякі плюси пристрою - експлуатація при температурах від -40 ° C до +60 ° C , ступінь захисту відповідає стандарту IP67 , зручне регулювання в 3х площинах, можливість віддалено переглядати те, що відбувається на смартфоні, за допомогою програми DMSS .
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 20 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.