Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2421G0-IW(W) (2.8)
Корупна 2 мегапіксельна IP відеокамера DS-2CD2421G0-IW(W) з інфрачервоною підсвічуванням EasyIP 1.0 Plus серії від виробника Hikvision – чудовий вибір для організації відеоспостереження за територією приватного будинку, офісу. З її допомогою можна контролювати периметр усередині приміщення, а установка не викликає труднощів.
Камера виконана у форм-факторі Cube, матеріал корпусу виконаний із пластику. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді роз'ємів: живлення DC 12В і мережевий інтерфейс RJ45 з підтримкою PoE, так само під кришкою є слот під micro SD карту пам'яті та апаратна кнопка скидання.
Одна з основних переваг камери — її бюджетна ціна , але незважаючи на це, камера оснащена сенсором 1/2.7″ з максимальною роздільною здатністю 1080р і швидкістю запису 25 кадрів/с. /ніч з дальністю ІЧ підсвічування до 10 метрів. Технологія відео стиснення на базі кодека Н.265 допоможе істотно знизити навантаження на локальну мережу і заощадити простір на жорсткому диску. зручне регулювання в 3х площинах, вбудований мікрофон для запису звуку, наявність модуля Wi-Fi, можливість віддалено переглядати те, що відбувається, та отримувати PUSH повідомлення про тривоги на смартфон за допомогою програми Hik-connect.
Функції VCA: камера підтримує детекцію руху, і тривогу відео тампера .
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Кубічна |
| Тип підключення | Дротове , WiFi |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 10 м |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.