Монітор PHILIPS 276B1/00
Модель: 276B1/00
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...114 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort USB-C
2 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 1 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті Кут нахилу: -5...35 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 20 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 613 × 366 × 54 мм
Розміри: 613 × 537 × 205 мм
Вага (без підставки): 5.47 кг Вага: 7.12 кг Колір рамки: чорний Додаткова інформація: вбудований роз'єм Ethernet RJ-45
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...114 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort USB-C
2 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 1 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті Кут нахилу: -5...35 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 20 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 613 × 366 × 54 мм
Розміри: 613 × 537 × 205 мм
Вага (без підставки): 5.47 кг Вага: 7.12 кг Колір рамки: чорний Додаткова інформація: вбудований роз'єм Ethernet RJ-45
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х USB Type-C |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Для відеомонтажу |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 300 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Low Blue Light, Flicker Free, SmartImage, EasyRead |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Модифікація | 276B1/00 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Philips |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.