Monitor ASUS ProArt PA279CV (90LM06M1-B01170)
Модель: ProArt PA279CV
Код моделі: 90LM06M1-B01170
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 5 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : LED
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 29...160 кГц
Частота вертикальної розгортки: 40...60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд.
sRGB: 100 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 1 × USB-C 3.1
4 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...35 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 42 Вт
Розміри (без підставки): 614 × 370 × 60 мм
Розміри: 614 × 373.5...523.5 × 227.82 мм
Вага (без підставки): 5.7 кг Вага: 8.6 кг Колір рамки: чорний
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | For photographer/designer |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light, Flicker Free, HDR 10, Picture-By-Picture, Picture-In-Picture, QuickFit, Calman Verified |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) USB Type-C |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | 90LM06M1-B01170 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.