Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1200TQP (3.6)
Матриця 1/2.7&apos, progressive CMOS
Макс. роздільна здатність 1920x1080
Мін. чутливість 0.02 Люкс / F1.6, 0 Люкс з ІЧ підсвічуванням
Швидкість затвора 1 / 25с-1 / 100,000с
Відношення сигнал / шум >65 дБ
Режим день / ніч ІЧ
Регулювання по осях Поворот: 0° ~ 360°, Нахил: 0° ~ 78°, Обертання: 0° ~ 360°
Тип підсвічування ІЧ
Управління підсвічуванням Авто / вручну
Кількість діодів 2
Дальність підсвічування 25 м
Тип об'єктиву Фіксований об'єктив / фіксована діафрагма
Відстань фокусування 3.6 мм
Кріплення об'єктива Вбудований
Апертура F1.9
Кути огляду H: 84°, V: 45°
Відстань фокусування 0.5 м
Виявлення об'єкта 39 м
Спостереження за об'єктом 15 м
Розпізнавання об'єкта 8 м
Ідентифікація об'єкта 4 м
Підтримка дозволів 1080p(1920x1080)
Частота кадрів (головний потік) 1080p( 1-25 к/с), 720 р (1-25 / 50 к/с)
Регулювання посилення (AGC) Є
Придушення шуму (DNR ) 2D-DNR
Баланс білого Авто / вручну > BLC Є
HLC Є
DWDR Є
Відео інтерфейси 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається)
DC 12В ±30%
Потужність що споживається 3 Вт <
Робоча температура -40°C - +50°C
Вологість <90%
Ступінь захисту IP67
Розміри Ф109х100 мм
Вага 320 г Матеріал Метал (корпус), пластик (підставка) , кришка)
| Виробник | DAHUA |
| Гарантійний термін ,міс. | 12 |
| Стан | Новий |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 40 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.