Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HDW1400TLMQP 2.8mm (DH-HAC-HDW1400TLMQP (2.8))
Форм-фактор: купольна
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Роздільна здатність: 4 Мп
Матриця: 1/2.7"
Світлочутливість: 0.02 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Кут огляду по горизонталі: 125 °< Кут огляду по вертикалі: 56 & Кут огляду по діагоналі: 105 Підсвічування: IR Дальність підсвічування: 30 м
> Максимальна роздільна здатність відео: 2560 × 1440
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Кріплення об'єктива: M12
Макс . споживана потужність: 3.2 Вт
Стандарт захисту: IP67
Макс. робоча вологість: 95% Вага: 330 г
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Роздільна здатність: 4 Мп
Матриця: 1/2.7"
Світлочутливість: 0.02 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Кут огляду по горизонталі: 125 °< Кут огляду по вертикалі: 56 & Кут огляду по діагоналі: 105 Підсвічування: IR Дальність підсвічування: 30 м
> Максимальна роздільна здатність відео: 2560 × 1440
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Кріплення об'єктива: M12
Макс . споживана потужність: 3.2 Вт
Стандарт захисту: IP67
Макс. робоча вологість: 95% Вага: 330 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.