Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HDW1509TLP-A-LED (3.6)
Форм-фактор: купольна
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Матриця: 1/2.7"
Роздільна здатність: 5 Мп
Світлосила: F1.2
Світлочутливість: 0.005 люкс
Кут огляду по горизонталі: 83°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут огляду по діагоналі: 111°
Підсвічування, до: 20 м
Тип відеосигналу: AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 2592 × 1944
Інтерфейси та порти: 2 × BNC
Розширені функції: приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Макс. споживана потужність: 3 Вт
Живлення: DC 12 В
Розміри: 97×97×85.8 мм
Вага: 220 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Матриця: 1/2.7"
Роздільна здатність: 5 Мп
Світлосила: F1.2
Світлочутливість: 0.005 люкс
Кут огляду по горизонталі: 83°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут огляду по діагоналі: 111°
Підсвічування, до: 20 м
Тип відеосигналу: AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 2592 × 1944
Інтерфейси та порти: 2 × BNC
Розширені функції: приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Макс. споживана потужність: 3 Вт
Живлення: DC 12 В
Розміри: 97×97×85.8 мм
Вага: 220 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 20 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.