Монітор PHILIPS 272S1AE/00
Модель: 272S1AE/00
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення:&n 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...85 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 102 %
Відеороз'єми: 1 × DVI
1 × DisplayPort
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вхід
вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...25 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 16 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 613 × 366 × 51 мм
Розміри: 613 × 537 × 205 мм
Вага (без підставки): 4.13 кг Вага: 6 кг Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення:&n 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...85 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 102 %
Відеороз'єми: 1 × DVI
1 × DisplayPort
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вхід
вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...25 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 16 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 613 × 366 × 51 мм
Розміри: 613 × 537 × 205 мм
Вага (без підставки): 4.13 кг Вага: 6 кг Колір рамки: чорний
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Для програміста |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Low Blue Light, Flicker Free, SmartImage, EasyRead |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х DVI |
| Модифікація | 272S1AE/00 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Philips |
| HDMI | так |
| VGA | так |
| DVI | так |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.