Камера відеоспостереження IMOU HAC-FA41P (3.6)
Форм-фактор: направлена
Тип відеосигналу: HD-CVI
Роздільна здатність: 4 Мп
Матриця: 1/2.7"
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Кут огляду по горизонталі: 89 °
Кут огляду по вертикалі: 48 °
Кут огляду по діагоналі: 107 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 20 м
Максимальна роздільна здатність відео: 2560 × 1440
Максимальна кадрова частота (PAL): 25 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Живлення: DC 12 В
Макс. споживана потужність: 3.7 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40...60 Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 80% × 148 мм
Вага: 150 г
Тип відеосигналу: HD-CVI
Роздільна здатність: 4 Мп
Матриця: 1/2.7"
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Кут огляду по горизонталі: 89 °
Кут огляду по вертикалі: 48 °
Кут огляду по діагоналі: 107 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 20 м
Максимальна роздільна здатність відео: 2560 × 1440
Максимальна кадрова частота (PAL): 25 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Живлення: DC 12 В
Макс. споживана потужність: 3.7 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40...60 Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 80% × 148 мм
Вага: 150 г
| Виробник | imou |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 20 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.