Monitor PHILIPS 346P1CRH/00
Модель: 346P1CRH/00
Діагональ екрану: 34"
Максимальна роздільна здатність: 3440 × 1440
Співвідношення сторін: 21:9 Тип матриці: VA
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 500 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота оновлення: 100 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...160 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 120 %
Adobe RGB: 88 %
DCI- P3: 90 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
2 × DisplayPort
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...25 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 34 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 807 × 367 × 110 мм
Розміри: 807 × 601 × 250 мм
Вага (без підставки): 7.95 кг
Вага: 11.65 кг
Колір рамки: чорний
Додаткова інформація: можливість підключення Ethernet LAN
FHD-камера 2,0 МП з мікрофоном та LED-індикатором
режим PIP/PBP
Діагональ екрану: 34"
Максимальна роздільна здатність: 3440 × 1440
Співвідношення сторін: 21:9 Тип матриці: VA
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 500 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота оновлення: 100 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...160 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 120 %
Adobe RGB: 88 %
DCI- P3: 90 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
2 × DisplayPort
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...25 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 34 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 807 × 367 × 110 мм
Розміри: 807 × 601 × 250 мм
Вага (без підставки): 7.95 кг
Вага: 11.65 кг
Колір рамки: чорний
Додаткова інформація: можливість підключення Ethernet LAN
FHD-камера 2,0 МП з мікрофоном та LED-індикатором
режим PIP/PBP
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) USB Type-B |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Swivel screen (Pivot) |
| Monitor Type | Curved screen |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 500 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light, Flicker Free, HDR, SmartImage, EasyRead, Picture-By-Picture, Picture-In-Picture |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Modification | 346P1CRH/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Yes |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Monitor diagonal | 34 |
| Screen resolution | 3440x1440 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | Over 30" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.