DS-2AE4215TI-D (E) (PTZ 15x) 2 Мп Turbo HD роботизування відеокамера (DS-2AE4215TI-D(E) (PTZ 15x))
Вид (форм фактор)
Керована
Дальність ІЧ-підсвічування
100 метрів
Запис
На жорсткий диск HDD
Призначення
Для дому, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
Особливості
Віддалений перегляд, ІЧ підсвічування
Дозвіл
2 МП
Тип підключення
Провідні
Встановлення
Вулична
Характеристики
Вага
2000 р
Відео інтерфейси
Відеовихід TVI / AHD / CVI / CVBS, що перемикається
Матеріал
Метал+пластик
Робоча температура
-30° C до 65° C
Режим День/Ніч
ІЧ-фільтр
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
WDR
120 db
Апертура
F1.6 до F3.5
Баланс білого
Авто / Ручний / ATW / Усередині / Зовні
Вологість
≤ 90%
Дальність підсвічування
До 100м
Кількість передустановок
256
Макс. дозвіл
1920x1080
Матриця
1/2.8 progressive scan CMOS
мін. чутливість
0.005 Люкс @ (F1.6, AGC вкл), 0.001 Люкс @ (F1.6, AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ
Оптичне збільшення
15x
Пам'ять при вимкненні живлення
Підтримує
Харчування
12 VDC
Поворот / нахил / обертання
Поворот: 0 ° -360 °; нахил: -15 ° -90 °
Придушення шуму (DNR)
3D DNR
Потужність
Макс.20W (ІЧ: 7W)
Розміри
Ø 164.5 мм x 295 мм
Регулювання посилення (AGC)
Підтримує
Швидкість затвора
1/1с~1/10,000с
Швидкість за передустановками
Нахил: 80 ° / с
Швидкість ручного керування
Поворот: 0.1°~80°/с, Нахил: 0.1°~80°/с
Ступінь захисту
IP66 стандарт, 4000V блискавкозахист, захист від перенапруги та перехідної напруги захист
Тип об'єктиву
Моторизований
Тип підсвічування
ІЧ-фільтр
Кути огляду
53.8° до 4.0°
Управління фокусом
Авто / напівавтоматичний / ручний
Фокусна відстань
5 мм до 75 мм
Цифрове збільшення
16x
Електронна стабілізація зображення (EIS)
Підтримує
Керована
Дальність ІЧ-підсвічування
100 метрів
Запис
На жорсткий диск HDD
Призначення
Для дому, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
Особливості
Віддалений перегляд, ІЧ підсвічування
Дозвіл
2 МП
Тип підключення
Провідні
Встановлення
Вулична
Характеристики
Вага
2000 р
Відео інтерфейси
Відеовихід TVI / AHD / CVI / CVBS, що перемикається
Матеріал
Метал+пластик
Робоча температура
-30° C до 65° C
Режим День/Ніч
ІЧ-фільтр
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
WDR
120 db
Апертура
F1.6 до F3.5
Баланс білого
Авто / Ручний / ATW / Усередині / Зовні
Вологість
≤ 90%
Дальність підсвічування
До 100м
Кількість передустановок
256
Макс. дозвіл
1920x1080
Матриця
1/2.8 progressive scan CMOS
мін. чутливість
0.005 Люкс @ (F1.6, AGC вкл), 0.001 Люкс @ (F1.6, AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ
Оптичне збільшення
15x
Пам'ять при вимкненні живлення
Підтримує
Харчування
12 VDC
Поворот / нахил / обертання
Поворот: 0 ° -360 °; нахил: -15 ° -90 °
Придушення шуму (DNR)
3D DNR
Потужність
Макс.20W (ІЧ: 7W)
Розміри
Ø 164.5 мм x 295 мм
Регулювання посилення (AGC)
Підтримує
Швидкість затвора
1/1с~1/10,000с
Швидкість за передустановками
Нахил: 80 ° / с
Швидкість ручного керування
Поворот: 0.1°~80°/с, Нахил: 0.1°~80°/с
Ступінь захисту
IP66 стандарт, 4000V блискавкозахист, захист від перенапруги та перехідної напруги захист
Тип об'єктиву
Моторизований
Тип підсвічування
ІЧ-фільтр
Кути огляду
53.8° до 4.0°
Управління фокусом
Авто / напівавтоматичний / ручний
Фокусна відстань
5 мм до 75 мм
Цифрове збільшення
16x
Електронна стабілізація зображення (EIS)
Підтримує
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | HD-TVI камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 5 - 75 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 100 м |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | ні |
| Матеріал корпусу | Пластик/метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.