Камера відеоспостереження PIPO PP-B1H06F500FK
Форм-фактор: направлена
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Роздільна здатність: 5 Мп
Матриця: 1/2.5"
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 20 м
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Живлення: DC 12 В
Макс. споживана потужність: 5 Вт
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Роздільна здатність: 5 Мп
Матриця: 1/2.5"
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 20 м
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Живлення: DC 12 В
Макс. споживана потужність: 5 Вт
| В наявності | Так |
| Виробник | Pipo |
| Тип камери | AHD камера |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Формат матриці | 1/2.5" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 20 м |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.