DS-2CD2T85G1-I8 (6 мм) 8 Мп IP відеокамера Hikvision (DS-2CD2T85G1-I8 (6.0))
Вид (форм фактор)
Циліндрична
Дальність ІЧ-підсвічування
80 метрів
Запис
На карту пам'яті SD, на жорсткий диск HDD
Призначення
Для дому, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
Особливості
Висока роздільна здатність, Віддалений перегляд, ІЧ підсвічування
Дозвіл
8 МП
Тип підключення
Дротові, PoE харчування
Встановлення
Вулична, Внутрішня
Характеристики
Вага
1 кг
Частота кадрів
3840x2160 @ 20 кадрів за секунду
Відео стиск
H.265+/H.265/H.264+/H.264
Дальність ІЧ-підсвічування
80 метрів
Карта пам'яті
Micro SD до 128 GB
Матриця
1/2" Progressive Scan CMOS
Харчування/споживання
DC 12В/PoE (802.3af)
Розмір
Φ105 × 289.5 mm
Дозвіл
8 МП
Кут огляду
50°
Встановлення
Вулична, Внутрішня
Чутливість
0.008 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.014 Lux @ (F1.6, AGC ON)
Циліндрична
Дальність ІЧ-підсвічування
80 метрів
Запис
На карту пам'яті SD, на жорсткий диск HDD
Призначення
Для дому, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
Особливості
Висока роздільна здатність, Віддалений перегляд, ІЧ підсвічування
Дозвіл
8 МП
Тип підключення
Дротові, PoE харчування
Встановлення
Вулична, Внутрішня
Характеристики
Вага
1 кг
Частота кадрів
3840x2160 @ 20 кадрів за секунду
Відео стиск
H.265+/H.265/H.264+/H.264
Дальність ІЧ-підсвічування
80 метрів
Карта пам'яті
Micro SD до 128 GB
Матриця
1/2" Progressive Scan CMOS
Харчування/споживання
DC 12В/PoE (802.3af)
Розмір
Φ105 × 289.5 mm
Дозвіл
8 МП
Кут огляду
50°
Встановлення
Вулична, Внутрішня
Чутливість
0.008 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.014 Lux @ (F1.6, AGC ON)
| В наявності | Так |
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Формат матриці | 1/2.4" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 80 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.