Акустична система REAL-EL S-180 Black (EL121100012)
Саундбар REAL-EL S-180 це якісна звукова панель з RGB підсвічуванням для прослуховування музики та озвучування аудіо, відео контенту. Модель S-180 це компактна технологічна та сучасна альтернатива класичним колонкам, яка зазвичай розміщується під монітором.
Спеціальні звукові камери з фазоінверторами та динаміками всередині корпусу створюють неймовірно насичений об'ємний потужний стерео звук. Сучасний дизайн з багатобарвним підсвічуванням, сенсорне керування, металева сітка, регулятор гучності з вбудованим світлодіодним індикатором стане ідеальним доповненням Вашого інтер'єру .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Real-El |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.