Монітор PHILIPS 222B1TFL/00
Модель: 222B1TFL/00
Діагональ екрану: 22"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...85 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Відеороз'єми: 1 × DVI
1 × DisplayPort
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 20 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри: 522 × 315 × 49 мм
Вага: 4.91 кг
Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 22"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...85 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Відеороз'єми: 1 × DVI
1 × DisplayPort
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 20 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри: 522 × 315 × 49 мм
Вага: 4.91 кг
Колір рамки: чорний
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х mini USB |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | Сенсорний |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 400 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Low Blue Light, Flicker-Free, SmartImage, EasyRead |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Модифікація | 222B1TFL/00 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Philips |
| HDMI | так |
| VGA | так |
| DVI | так |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 22 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 21-22" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.