Камера відеоспостереження TP-Link Tapo-C210 (Tapo C210)
Застосування: внутрішнє
Форм-фактор: домашня
Віддалене управління: PT (поворот/нахил)
Роздільна здатність: 3 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.83 мм
Світлосила: F2.4
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 114 °
Підсвічування: IR
Зразкова робоча дальність підсвічування: 9 м
Роздільна здатність відео: 2304×1296 @15 к/сек.
Формат стиснення: H.264
Інтерфейс: Wi-Fi
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: вбудований динамік Сирена: відсутня Локальне сховище: слот для Micro -SD до 256 ГБ
Живлення: DC 9V/0.6A
Стандарт захисту: IP20
Діапазон робочих температур:0...40 °C
Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 117.7 × 86.6 × 85 мм
Вага: 200 г
| В наявності | Так |
| Виробник | TP-Link |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 3 Мп |
| Тип корпусу | ДОМАШНЯ |
| Тип підключення | Бездротова |
| Фокусна відстань | 3.83 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 9 м |
| Захист | IP20 |
| Мікрофон | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 0.45 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.