Принтер чеків X-PRINTER XP-58IIL USB
Проста і зручна в користуванні друкаркa чеків Xprinter XP-58IIL допоможе легко оптимізувати робочий процес, дозволить заощадити час та зменшити витрати на обслуговування. Вона працює на основі технології термічного друку, тому не потребує чорнильних картриджів чи тонерів.
Друкарка Xprinter XP-58IIL працює з папером шириною до 58 мм та друкує з високою швидкістю - 90 мм/с.
Друкарка чеків Xprinter XP-58IIL підтримує операційні системи Windows/Linux/Android/Mac. Підключення друкарки здійснюється за допомогою інтерфейсу USB.
| Тип (Принтер чеків) | Настільний |
| Тип друку (Принтер чеків) | Прямий термодрук |
| Інтерфейси (Принтер чеків) | USB |
| Автообрізка чека (Принтер чеків) | Ні |
| Тип | Принтер чеків |
| Виробник | X-PRINTER |
| В наявності | Так |
| Діаметр витратного матеріалу | 60 мм |
| Автообрізка чека | Відсутнє |
| Максимальна швидкість друку | 90 мм / с |
| Розмір шрифту | A: 12 x 24 точок |
| Кількість символів в рядку | B: 42 символу |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.