Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HDW2501TMQP-A (2.8)
Модель: DH-HAC-HDW2501TMQP-A (2.8)
Форм-фактор: купольна
Тип відеосигналу: HD-CVI
Роздільна здатність: 5 Мп
Матриця: 1/2.8"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.001 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 111 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Кут огляду по діагоналі: 132 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 60 м Максимальна роздільна здатність відео: 2880 × 1620
Максимальна кадрова частота (PAL): 25 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC ( компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутня Живлення: DC 12 В > Макс. споживана потужність: 6 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40 ... 60 & deg; C Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 106 × 99.2 мм
Вага: 430 г
Форм-фактор: купольна
Тип відеосигналу: HD-CVI
Роздільна здатність: 5 Мп
Матриця: 1/2.8"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.001 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 111 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Кут огляду по діагоналі: 132 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 60 м Максимальна роздільна здатність відео: 2880 × 1620
Максимальна кадрова частота (PAL): 25 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC ( компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутня Живлення: DC 12 В > Макс. споживана потужність: 6 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40 ... 60 & deg; C Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 106 × 99.2 мм
Вага: 430 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 60 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.