Акустична система JBL Eon One Compact (EON ONE COMPACT-EK)
JBL EON ONE COMPACT — це портативна активна акустична система. Завдяки маленькому розміру її можна носити в одній руці, натомість потужність досить висока, щоб заповнити звуком обраний простір. Акустична система дає 112 дБ насиченого, кришталево чистого звуку, що відтворюється у всьому робочому діапазоні, з глибоким басом навіть на високих рівнях потужності. 8-дюймовий НЧ-динамік розширює низькочастотний відгук до 37.5 Гц - це майже на октаву нижче, ніж у інших підсилювачів у цьому класі. підсилювач, 4-канальний мікшер та ефекти (Reverb, Delay, Chorus), що полегшує перенесення та спрощує використання, але збільшує цінність самої системи.
Використовуйте акустичну систему JBL EON ONE COMPACT будучи впевненими у 12-годинному часі автономної роботи. За лічені секунди замініть батарейки та зарядіть їх лише за 2.5 години. Ви можете це робити під час використання системи.
JBL EON ONE COMPACT пропонує більше входів, ніж будь-яка інша система в цьому класі. Два комбіновані роз'єми XLR/TRS, один гітарний вхід hi-Z 1/4” і один додатковий вхід 1/8” для підключення мікрофонів, інструментів (лінійного рівня) та джерел відтворення звуку. Наявність фантомного живлення дозволяє використовувати конденсаторні мікрофони, а високоякісні підсилювачі забезпечують повноцінний, насичений звук з будь-якого мікрофона. Використовуйте вихід для навушників, щоб репетирувати або працювати з пресетами перед виступами. Два потужні порти USB 3.0 дозволяють здійснювати високошвидкісну зарядку планшетів, телефонів та деяких DJ-пристроїв .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Акустична система |
| Виробник | JBL |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 150 Вт |
| Звукова система | Моно |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | mini-jack 3.5 mm |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Акумулятор |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 1.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.