Вимикач Videx BINERA IP20 зовнішній 1кл білий (VF-BNS11-W)
Вимикач VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
| Особенности | Без подстветки |
| Количество клавиш | Одноклавишный |
| Напряжение | 250 V |
| Размеры | 68мм х 68мм х 42мм |
| Тип монтажа | Накладной |
| Сила тока | 10АX |
| Серия | BINERA |
| Степень защиты | IP20 |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Количество во внутреннем коробе | 12шт |
| Материалы | Поликарбонат, полиамид, сталь, бронза, железо |
| Количество в коробе | 120шт |
| Артикул | VF-BNS11-W |
| В наявності | Так |
| Виробник | VIDEX |
| Тип | Розетка |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Кут зовнішній для LP 80x25 , Серія LP (плінтусні), ПВХ (8826_HB)
Арт: 8826_HB
Код: 978787
Рамка Panasonic Karre Plus 55 подвійна, горизонтальна, біла (WDTF08022WH-UA1)
Арт: WDTF08022WH-UA1
Код: 927085
З"єднувач кабелю 2-pin аналог WAGO K221-412, 10штпак Voltronic (K221-412/10) (K221-412 / 10)
Арт: K221-412 / 10
Код: 847813
Штепсельне гніздо VIKO без заземлення 7.5А 260V. White. ПВХ (90301800)
Арт: 90301800
Код: 846321
Трійник для LO 50 LD , Серія LО для підлоги, ПВХ (8844_LB) (8844_LB)
Арт: 8844_LB
Код: 839145
Кут прямий для LO 50 LD , Серія LО для підлоги, ПВХ (8843_LB) (8843_LB)
Арт: 8843_LB
Код: 839144
З"єднувач шинопровода LEDVANCE кутовий білий (4099854395567) (4099854395567)
Арт: 4099854395567
Код: 808034
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.