Розетка VIDEX BINERA IP65 зовнішня 1ая сіра (VF-BNW21-G)
Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
| Особенности | С крышкой |
| Напряжение | 250 V |
| Размеры | 64мм х 74мм х 50,3мм |
| Тип монтажа | Накладной |
| Сила тока | 16А |
| Серия | BINERA |
| Степень защиты | IP65 |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Заземление | - |
| Количество во внутреннем коробе | 10шт |
| Материалы | Полипропилен, полиамид, поликарбонат, железо, латунь, серебро |
| Количество в коробе | 100шт |
| Артикул | VF-BNW21-G |
| В наявності | Так |
| Виробник | VIDEX |
| Тип | Розетка |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Розетка Panasonic Karre Plus 55 із заземленням, біла (WDTC92022WH-UA1)
Арт: WDTC92022WH-UA1
Код: 927089
Розетка одинарна ViKO Palmiye із заземлення, із захисними шторками, зовнішнього монтажу з (YT42499)
Арт: YT42499
Код: 881535
Розетка RJ-45 Cat6A STP зовнішня однопортова Cor-X SC-4108B
Арт: Cor-X SC-4108B
Код: 822203
Рамка Panasonic Arkedia Slim шестимісна, горизонтальна, біла (WNTF08062WH-UA) (WNTF08062WH-UA)
Арт: WNTF08062WH-UA
Код: 804093
Рамка Panasonic Arkedia Slim потрійна, горизонтальна, срібна (WNTF08032SL-UA) (WNTF08032SL-UA)
Арт: WNTF08032SL-UA
Код: 804091
Вимикач Panasonic Arkedia Slim двоклавішний, білий (WNTC00092WH-UA) (WNTC00092WH-UA)
Арт: WNTC00092WH-UA
Код: 804084
Розетка Schneider Electric ASFORA з кришкою, крем (EPH3100123)
Арт: EPH3100123
Код: 689529
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.